Opravné práce na cestách meškajú kvôli cyklistickým pretekom

Mestské správy

V súvislosti s cyklistickým pretekom Okolo Slovenska, ktorý sa koná 26. júna v Dunajská Streda, boli plánované práce v ulici Športovej presunuté o týždeň neskôr kvôli prechodu pretekov niektorými úsekmi tejto ulice. Preto sme presunili naplánované práce na neskorší termín.

Nové plánované miesta údržby na rozsiahlej ceste v Dunajskej Strede sú rovnaké, len sa posunuli termíny o približne týždeň.

Prvá fáza rekonštrukcie sa tak stále bude realizovať v ulici Pókatelek, začne sa v utorok 25. júna a plánuje sa jej dokončenie v sobotu.

Kvôli národnému cyklistickému preteku sa rekonštrukcia ul. Športová od kruhového objazdu na Istvána Gyurcsóa ulici až po križovatku bude začínať prvým týždňom nasledujúceho mesiaca, 1. júla.

Po jej dokončení sa okamžite začne aj rekonštrukcia ulice Poľná, od ul. Gyulu Lőrincza po ulicu Družstevná.

Obyvatľov daných lokalitách môžu čakať obmedzenia v doprave a uzatvorenie ciest počas celých piatich týždňov trvania rekonštrukcií, čo si vyžiada trpezlivosť a porozumenie od všetkých.

Mesto preto žiada obyvateľov o trpezlivosť a pochopenie, s nádejou, že zrekonštruované úseky budú dlhodobo slúžiť na spokojnosť všetkých, zabezpečujúc tak primeranú a bezpečnú dopravu v tejto časti mesta.

fotó: unsplash.com