Bezplatne s dvoma spojmi na Žitnoostrovský galop

Verzia pre tlačPoslať e-mailom
Bezplatne s dvoma spojmi na Žitnoostrovský galop

Organizátori IV. Žitnoostrovského galopu sa aj tento rok postarali o bezplatnú prepravu návštevníkov tejto veľkolepej športovej a kultúrnej udalosti, ktorá sa koná 22. a 23. júna v Dunajskej Strede. Počas týchto dvoch dní záujemcov bude prepravovať špeciálny autobusový spoj s názvom „Vágtabusz“ a takisto aj obľúbený minivlak „Vágtavonat“. Z mesta budú prevážať záujemcov bezplatne a v pravidelných časových intervaloch až do polnoci na maloblahovské letisko, teda na dejisko galopu a následných sprievodných showprogramov.

 

Špeciálna autobusová linka s názvom „Vágtabusz“ v piatok aj v sobotu bude premávať od 10.30 do 0.30 hodiny v obidvoch smeroch a otočí sa až dvadsaťkrát. Zastávky bude ma na nasledujúcich miestach: Námestie Priateľstva, Radnica, Poľná ulica – garáže, Sídlisko Sever II. – obytný blok č. 287., Družstevná ulica blok č. 1783 a konečná bude na maloblahovskom letisku.

Minivlak „Vágtavonat“ bude premávať obidva dni od 10.00  do 20.00 v obidvoch smeroch a otočí sa 11 krát. Zastaví sa na týchto miestach: Jantárová, Thermalpark, LIDL, Mestské kultúrne stredisko, Letištná ulica – COOP Jednota a konečnú má na dejisku Žitnoostrovského galopu.