Ďalšia príležitosť vyhrať nové ihrisko

Mestské správy
 

Dva roky po tom, čo obyvatelia a sympatizanti nášho mesta spoločnou silou vyhrali ihrisko Žihadielko od spoločnosti Lidl, tento rok má mesto Dunajská Streda opäť možnosť vyhrať komunitný priestor pre oddych, šport a relax – tentokrát od spoločnosti Kaufland.

 

Mesto Dunajská Streda – podobne ako minulý rok –, sa aj teraz zaregistrovalo do programu K Park projekt. Takto sa znovu otvorila možnosť hlasovania – tentokrát v termíne od 25. augusta 2022 až do 5. októbra 2022. Prosíme všetkých obyvateľov a priaznivcov nášho mesta o hlasy v 2. ročníku projektu K Park za naše mesto, aby sme mohli získať nový komunitný priestor pre Dunajskú Stredu.

Minulý rok sa do súťaže prihlásilo 36 miest a obcí, z ktorých v siedmich Kaufland vybuduje priestor pre šport a rekreáciu už toto leto.

Registrácia mesta Dunajská Streda do tohtoročného programu už prebehla, teraz je na obyvateľoch a priateľoch mesta, aby svojou aktívnou a vytrvalou účasťou v hlasovaní (za celé trvania súťaže totiž možno hlasovať každý deň znova a znova) dostali naše mesto medzi 7 víťazných miest.

Vopred sa tešíme na aktívnu účasť obyvateľov v súťaži od konca leta!