Deň detí v Dunajskej Strede pri MsKS

Verzia pre tlačPoslať e-mailom
Deň detí v Dunajskej Strede pri MsKS

 

V Dunajskej Strede pri príležitosti Dňa detí aj v tomto roku organizuje Mestské kultúrne stredisko Benedeka Csaplára rôzne programy  na priestranstve pred MsKS. Podujatie sa koná 27. mája 2018 od 15.00 hodiny a  ponúka záujemcom rozmanitý program.

Z programu: deti sa môžu tešiť na ukážku hasičskej techniky, nebude ani tentokrát chýbať tradičná lukostreľba pre deti, lákadlom bude aj ukážka výcviku policajného psa, predstaví sa Csaba Csicsay so svojim nemeckým ovčiakom a zrejme najmenších očarí aj Tünde Kevická so svojim interaktívnym programom.

Obľúbená tvorivá dieľňa bude magnetom pre detí, môžu sa tešiť aj na maľovanie tváre, ďalej budú pripravené aj šikovnostné a športové aktivity pre najmenších. Účasť na programoch podujatia je bezplatná. V prípade nepriaznivého počasia sa programy presunú do budovy MsKS .

Samospráva mesta Dunajská Streda Mestské kultúrne stredisko Benedeka Csaplára v posledný májový víkend pozývajú na túto skvelú rodinnú zábavu dospelých aj tých najmenších na pestré programy, ktoré potrvajú od 15.00 do 18.00 hodiny. /pve/