Dočasné parkovanie 1. novembra počas Sviatku všetkých svätých a futbalového zápasu

Mestské správy

Mesto Dunajská Streda a Mestská polícia informujú obyvateľov, že 1. novembra, počas Sviatku všetkých svätých, bude v okolí štadióna MOL Aréna platiť dočasný režim parkovania z dôvodu zvýšenej premávky.

Počas sviatku si mnohí prídu uctiť pamiatku svojich blízkych. V záujme pohodlia návštevníkov budú cintoríny otvorené s predĺženým otváracím časom:

Počas Sviatku všetkých svätých a Pamiatky zosnulých (1.–2. novembra) budú otvorené už od 7.00 do 21.00 hod. (Bežne sú otvorené od 8.00 do 21.00 hod.)

Mestská polícia a mestská služba budú počas týchto dní v posilnenej službe, aby zabezpečili plynulosť dopravy a verejný poriadok.

Keďže 1. novembra sa na štadióne MOL Aréna odohrá futbalový zápas, očakáva sa zvýšená dopravná záťaž v jeho okolí.
Výnimočne a iba 1. novembra bude trávnatá plocha za tribúnou C MOL Arény slúžiť ako parkovisko pre návštevníkov cintorínov a fanúšikov.

Prosíme vodičov o opatrnosť, rešpektovanie dopravného značenia a pokynov mestskej polície. Ďakujeme za pochopenie a spoluprácu.