Dunajská Streda súťaží o športovo-oddychový areál K Park

Verzia pre tlačPoslať e-mailom
Dunajská Streda súťaží o športovo-oddychový areál K Park

Obchodný reťazec Kaufland tento rok odštartuje zaujímavý projekt pod názvom K-Park, zapojiť sa do súťaže môžu v  týchto dňoch aj Dunajskostredčania.

Do prvého ročníka súťaže sa prihlásilo 36 miest a  mestských častí z  celého Slovenska, medzi nimi aj mesto Dunajská Streda. Sedem z  nich na základe hlasovania verejnosti získa od reťazca športovo-oddychový areál K-Park. Samospráva nášho mesta sa obracia na občanov, aby sa aktívne zapojili do hlasovania, ktoré odštartujú 6. januára na tejto webovej stránke www.kauflandpark.sk.

Spoločnosť  Kaufland týmto projektom chce podporiť zdravý životný štýl na vzduchu a prinášať do miest priestor pre relax a pobyt v prírode   v  podobe zriadenia športovo-oddychového areálu K-Park. V parku by sa mali nachádzať rôzne príležitosti na športové aktivity – jazda na skateboarde, streetball, pingpong, lezecká stena či workoutová konštrukcia. Nebudú chýbať ani lavičky a trávnatá plocha na piknik.

V  Dunajskej Strede nový K-Park by mal byť zriadený v  priestoroch pri futbalovom ihrisku v  Malom Blahove.

Hlasovanie bude zahájené 6. januára 2022 a  potrvá do 16. februára 2022. Každý obyvateľ mesta počas jedného dňa môže hlasovať iba raz. Záujemca, ktorý sa chce zúčastniť hlasovania, najskôr sa musí registrovať na stránke www.kauflandpark.sk a následne  môže hlasovať. Medzi obyvateľmi, ktorí sa zapoja do hlasovania, vylosujú 30 kusov smartfónov Samsung Galaxy A32.

Obchodný reťazec Kaufland 17. februára zverejní zoznam tých siedmych víťazných miest, ktoré na základe hlasovania verejnosti získajú od reťazca športovo-oddychový areál K-Park. /pve/

Dunajská Streda súťaží o športovo-oddychový areál K Park