Dunajskostredské leto 2018: šest pútavých podujatí

Verzia pre tlačPoslať e-mailom
Dunajskostredské leto 2018: šest pútavých podujatí

Šesť žánrovo rôznorodých a zaujímavých kultúrnych programov ponúkajú záujemcom organizátori cez leto na pódiu pred Mestským kultúrnym strediskom Benedeka Csaplára. Podujatia sú na programe v piatok podvečer, až na jedno predstavenie, ktoré sa koná v stredu. Koncerty sa konajú aj vďaka dotácie mesta  a sú bezplatné.

         Sériu letných kultúrnych podujatí odštartuje 20. júla o 18.00 koncert, na ktorom sa predstaví formácia  SHADOWS CLUB DS.

27. júla  o 18-tej hod. v rámci koncertu   HUDBA MUSI ZNIEŤ vystúpia žiaci Márii Farkašovej.

         3. augusta od 18.00 bude patriť pódium hercom Divadla Rivalda, ktorí uvádzajú veselý program pod názvom RIVIÉRA.

10. augusta od 18-tej hod. bude na programe Folklórny koncert, na ktorom vystúpia spevácke súbory Tiszta Forrás, Csallóközkürti Népdalkör, Nyékvárkonyi Népdalkör, ďalej kapela Pántlika a Zuzana Ladzianska Pilátová.

15. augusta, čiže výnimočne v stredu  od 18-tej hod. zaznejú oblúbené country melódie v podaní kapely  Old Country Boys.

31. augusta od 18. 00 je naplánovaný záverečný koncert letných podvečerných kultúrnych podujatí v našom meste pod názvom Operetný a musicalový večer, na ktorom sa predstavia: Zsuzsa Dóka, László Bősi Szabó, Katalin Kollár, György Derzsi a Judit Kosáry. /pve/