RegioJet

Verzia pre tlačPoslať e-mailom
RegioJet

Akciové balíčky ThermalPass

Firma RegioJet ponúka cestujúcej verejnosti výhodné balíčky ThermalPass, ktoré  ušetria až 33 % na cestovnom a vstupnom na termálne kúpaliská. Akciové balíčky najväčšieho súkromného železničného dopravcu v osobnej železničnej doprave na Slovensku ThermalPass Dunajská Streda  a ThermalPass Veľký Meder  obsahujú spiatočné cestovné vlakom RegioJet z Bratislavy, garantovanú nadväznú prepravu zo železničnej stanice priamo až na kúpalisko a celodenné vstupné na termálne kúpalisko. Firma tak priniesla nové impulzy do rozvoja cestovného ruchu  Žitného ostrova.

Žlté vlaky vás rýchlo a pohodlne odvezú z Bratislavy za oddychom a regeneráciou aj do termálneho kúpaliska Thermalpark v Dunajskej Strede. Žlté vlaky RegioJet  premávajú každé 2 hodiny zo smeru Bratislava aj Komárno. Do Thermalparku v Dunajskej Strede trvá cesta z Bratislavy aj Komárna len 1 hodinu.  

ThermalPass je možné využiť v ktoromkoľvek vlaku na trati Bratislava – Komárno a späť, ale garantovaná nadväzná preprava na kúpalisko je zabezpečená len od vybraných vlakov. Tie odchádzajú z Bratislavy hl.st. každý deň o 8:05 a 10:05 hod.. Späť odchádzajú z Dunajskej Stredy do Bratislavy každý deň o 16:50 a 18:50 hod. ThermalPass je možné kúpiť iba v Zákazníckych centrách RegioJetu na železničných staniciach v Bratislave hlavná stanica a Nové Mesto a v Dunajskej strede a Komárne, alebo v pobočkách STUDENT AGENCY v Bratislave na Obchodnej ulici, alebo v OC CENTRAL. Balíček ThermalPass platí len v deň, na ktorý je vydaný, je možné kúpiť ho v predpredaji až 1 mesiac pred cestou, najneskôr tesne pred odchodom vlaku. ThermalPass je možné využiť aj pri ceste z ktorejkoľvek železničnej stanice na trati Bratislava - Dunajská Streda (Veľký Meder). Zľavnená vstupenka vyjde dospelého na celý deň na termálnom kúpalisku v Dunajskej Strede len na 8 eur a vo Veľkom Mederi na 11 eur.