Stolový kalendár 2020 ako darček pre dunajskostredské domácnosti

Verzia pre tlačPoslať e-mailom
Stolový kalendár 2020 ako darček pre dunajskostredské domácnosti

Tak ako vlani, samospráva mesta aj tento rok daruje dvojjazyčný stolový kalendár 2020 dunajskostredským domácnostiam. Bezplatná publikácia je viac než obyčajný stolový kalendár, nakoľko obsahuje mnoho užitočných verejných informácií pre Dunajskostredčanov.

 

Kalendár okrem maďarských a slovenských štátnych sviatkov a národných sviatkov uvádza aj sviatky a pamätné dni Mesta Dunajská Streda a zoznam významných mestských podujatí. Nechýbajú samozrejme ani maďarské a slovenské meniny.

V kalendári sú uvedené kontakty na Mestský úrad v Dunajskej Strede, otváracia doba kancelárie prvého kontaktu, telefónne čísla tiesňových liniek a ďalšie dôležité telefónne čísla. 

 

V stolovom kalendári sa nachádzajú aj cestovné poriadky autobusových liniek MHD a cyklobusu, ďalej harmonogram odvozu zeleného odpadu, umelohmotného odpadu a odpadového papiera zo zón s rodinnými domami pre rok 2020.

 

Kalendár vydala mestská spoločnosť Perfects, a.s. v náklade 11 500 kusov. Do domácností ho začala samospráva mesta doručovať 9. januára.