V Thermalparku Dunajská Streda čakajú úspešnú letnú sezónu

Mestské správy

Termálne kúpalisko v Dunajskej Strede aj v tomto roku zrealizovalo viacero investícií, aby počas letnej sezóny mohlo svojim hosťom poskytnúť modernejšie podmienky a kvalitnejšie služby. Vedenie termálneho kúpaliska dúfa, že letná sezóna bude úspešná a priblíži sa počtu návštevníkov pred pandémiou koronavírusu. Čo sa týka obsadenosti hotela Thermalparku, v letných mesiacoch bude takmer plne obsadený.

Zrekonštruovaná uvítacia  promenáda pre návštevníkov

Návštevníkov čaká vynovený vstupný priestor pred budovou termálneho kúpaliska. Pre denných návštevníkov vytvorili príjemný tienený vstupný priestor večerným osvetlením, kde umiestnili aj miesta na oddych. Modernizáciou prešlo aj parkovisko pre hostí hotela. Pre hotelových hosťov je k dispozícii 47 parkovacích miest. Šesť parkovacích miest je vybavených autonabíjačkami pre ekologicky zmýšľajúcich hostí.

Aj kemping prešiel značnými zmenami

Vytvorila sa nová kempingová recepcia, cez ňu už dokážu ubytovať hostí v moderných podmienkach. V kempingu zrekonštruovali povrchy komunikácií, kompletne obnovili viac ako 2000 m² plochy. Pre hostí zriadili nové miesta na státie. Zrekonštruovali oddychovú a grilovaciu terasu.

Letné večerné koncerty nielen pre hostí termálneho kúpaliska

Na brehu jazera Thermalparku počas leta čaká záujemcov niekoľko koncertov. 8. júla od 20:00 hodiny vystúpi skupina Locomotiv Revival Band a 4. augusta duo Marian Falusi & Péter Sárik. Na tieto koncerty sú pozvaní nielen hostia termálneho kúpaliska ale aj široká verejnosť. Pre kúpeľných hostí 15. júla je pripravený český deň, počas ktorého bude návštevníkov zabávať Karel Gott Revival Band.