Vážení terajší aj voľakedajší obyvatelia Dunajskej Stredy!

Verzia pre tlačPoslať e-mailom
Vážení terajší aj voľakedajší obyvatelia Dunajskej Stredy!

Rodná zem, mesto, to je to miesto, ten kus zeme, ktoré znamená domov, rodinu, priateľov, známych, pekné i tie menej pekné spomienky, viažeme sa na ňu  tisíckami pút, spomienkami, to je to, kam sa vždy s radosťou vraciame, ak sme ju museli opustiť.

My, obyvatelia Dunajskej Stredy, často myslíme na tých našich kamarátov z detstva a príbuzných, ktorých osud zavial do sveta a späť do nášho mesta zavítajú na návštevu len za čas.

Obraciame sa na Vás v mene samosprávy s výzvou:

 

Milí Dunajskostredčania niekde vo svete!

Hoci je na svete  veľa takých miest, kde sa človek cíti dobre, pocit skutočného domova mu však môže dať len rodné mesto. Preto hľadáme a pozývame bývalých občanov mesta, ktorí dnes žijú v zahraničí, aby  28. apríla 2018, pri príležitosti Dní sv. Juraja a hodov, prišli domov na 4. stretnutie dunajskostredských rodákov. Bude nám radosťou pospomínať na minulosť, prosím, poctite nás návštevou!

 

R.S.V.P. prosím oznámiť najneskôr do 6. apríla 2018 na emailovej adrese primator [at] dunstreda [dot] eu (primator [at] dunstreda [dot] eu).

Prosím Vás, k mailu pripojte aj Váš krátky životopis. Viac informácií Vám zašleme na adresu, ktorú nám oznámite.

Teším sa dovidenia!

 

S pozdravom,

JUDr. Hájos Zoltán primátor

 

Milí Dunajskostredčania!

Prosím, zašlite túto pozvánku Vašim príbuzným, respektíve im oznámte, že ich pozývame domov, aj keď len na malú chvíľu, aby sme spolu oslavovali a tešili sa navzájom.