Vedeli ste? Vernostná karta je rovnocenná s klubovou kartou Thermalparku

Verzia pre tlačPoslať e-mailom
Vedeli ste? Vernostná karta je rovnocenná s klubovou kartou Thermalparku

O možnosti jej využitia, ktorá sa týka obyvateľov mesta Dunajská Streda, náš portál informovala manažérka Thermalparku Katalin Horváth. Na úvod povedala, že klubová karta zavedená pred tromi rokmi, spolu s náramkom, spoločne platnými na území kúpeľov, sa medzi návštevníkmi teší veľkej obľube. V tomto roku vydaná dunajskostredská vernostná karta v prípade obyvateľov mesta prevzala jej funkciu.

 

Pre držiteľov mestskej vernostnej karty Thermalpark už aj skôr poskytoval rôzne zľavy. Vstupenka bola lacnejšia, ale s ňou mohli žiadať úľavu na vstupnom aj dôchodcovia a invalidní dôchodcovia. Inteligentná vernostná karta, ponúkaná obyvateľom mesta v roku 2020, je už vybavená RFID čipom, čím sa zvýšila možnosť jej využitia. V prípade dunajskostredského Thermalparku je jej použitie rovnocenné s klubovou kartou, preto nie je potrebné dať si vystaviť špeciálnu kúpeľnú kartu, mestská plastická karta je takisto použiteľná.

 

Čo sa týka konkrétnych informácií

 

S mestskou vernostnou kartou, tak isto, ako s klubovou kartou zavedenou v roku 2017, je možné zakúpiť si vstupenku, a v kontexte s čipovým náramkom ju návštevník môže použiť na bezhotovostnú platbu, s ňou si môže zakúpiť takmer všetok tovar a služby. Svoje finančné saldo si môže kedykoľvek skontrolovať na jednom z troch terminálov na území kúpeľov, ako aj napr. navýšiť sumu – hoci aj bankovou kartou. Suma na karte sa nestráca, možno ju použiť aj pri nasledujúcej návšteve. Popri pohodlnom platení budú hostia disponujúci vernostnou kartou a Clubcard v priebehu leta dostávať aj ďalšie výhody, o nich budeme čitateľov informovať na našom portáli dunaszerdahelyi.sk.

 

V zmysle nariadení zavedených po pandémii, je každý návštevník kúpeľov povinný zaregistrovať sa. Výnimkou sú držitelia dunajskostredskej vernostnej karty, keďže ich dáta sú jej kúpou do systému už zadané. „V praxi to znamená, že používatelia mestskej vernostnej karty sú vo výhode, keďže využitie hotovosťou disponujúcej karty v súčinnosti s elektronickým náramkom im dáva možnosť bezhotovostnej platby za takmer všetky služby“ - povedala manažérka kúpeľov.