Žihadielko je tu a s ním aj výtvarná súťaž pre deti!

Verzia pre tlačPoslať e-mailom
Žihadielko je tu a s ním aj výtvarná súťaž pre deti!

S návratom Žihadielka je tu pre všetkých, a hlavne deti v meste, ešte jedno malé prekvapenie. Aby Lidl projekt Žihadielko oživil a pripomenul obyvateľom (nielen) víťazných miest, že včera spustil pre deti zaujímavú súťaž pod názvom Dielko Žihadielko.

Na sociálnych sieťach Lidl SR, na webe www.zihadielko.sk a cez ďalšie Lidl komunikačné kanály vyzvali  deti, aby sa zapojili do súťaže o darčekové tašky Žihadielko. Ich úlohou bude nakresliť obrázok na tému: „Včielka Maja na návšteve - nakreslite, čo by ste najradšej včielke Maji ukázali vo svojom meste.“

Tieto obrázky môžu už teraz nahrávať rodičia/zákonní zástupcovia detí online na špeciálnu podstránku v rámci www.zihadielko.sk .V každom z desiatich výherných miest, resp. MČ vylosujú a odmenia 70 detí (t. j. 10 x 70 výhercov).  Zároveň vylosujú 50 výhercov aj z celého Slovenska (mimo víťazných miest), aby ani deti z iných kútov Slovenska nezostali bokom.

Súťaž bude prebiehať v čase od 10.05.2021 (00:00:00) – 23.05.2021 (23:59:59), teda nasledujúcich 14 dní.

Pri výbere výhercov nebudú pozerať na kvalitu kresbičiek, budú automaticky vylosovaní.

Výhry v desiatich víťazných mestách, kde tento rok postavia Žihadielka odovzdajú na základe vopred stanoveného harmonogramu, ktorý bude zverejnený na webe www.zihadielko.sk  priamo pri predajniach Lidl.

Výhry pre detí z ostatných miest Slovenska budú zasielané poštou.

Všetky informácie a pravidlá súťaže nájdete na stránke www.zihadielko.sk

Z víťazných kresieb následne vytvoria billboardy a plagáty, ktoré budú vo všetkých víťazných mestách.

Cookies