Dunajská Streda má novú webovú stránku

Mestské správy

Dunajská Streda spúšťa novú webovú stránku, ktorá je oveľa viac zameraná na zákazníkov a používateľov. Ide o komplexnú platformu, ktorá poskytuje jednoduché používanie a podporuje prístupnosť pre zrakovo postihnutých používateľov. Táto nová platforma bude tiež plne integrovať existujúce internetové rozhranie.

Cieľom novej webovej stránky je poskytnúť zákazníkom a používateľom jednoduchší a rýchlejší prístup k informáciám a službám, ktoré mesto Dunajská Streda ponúka. Nová platforma bude poskytovať jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie, ktoré umožní používateľom nájsť a získať informácie rýchlo a efektívne.

Nová webová stránka bude tiež zameraná na prístupnosť pre zrakovo postihnutých používateľov. Slepí a zrakovo postihnutí používatelia budú môcť jednoducho navigovať na stránke a získať prístup k informáciám a službám, ktoré sú pre nich kľúčové.

Jednou z hlavných výhod novej webovej stránky bude jej schopnosť plne integrovať existujúce internetové rozhranie. Toto umožní zákazníkom a používateľom ľahký a rýchly prístup k informáciám a službám na jednom mieste. Nová platforma bude tiež poskytovať podrobné informácie o podmienkach použitia a zmluvách, čo umožní zákazníkom a používateľom ľahko pochopiť a prijať tieto podmienky.

Mesto však chce vo vývoji nového rozhrania pokračovať, keďže vedenie mesta robí všetko pre to, aby webová stránka fungovala vždy podľa potrieb používateľov.