Krištáľová rallye aj v Dunajskej Strede!

Verzia pre tlačPoslať e-mailom
Krištáľová rallye aj v Dunajskej Strede!

Charitatívny koncert 7. septembra o 20.00 hodine v Športovej hale

Nadácia Krištáľové krídlo, známa svojimi charitatívnymi podujatiami v prospech chorých detí a rodín v sociálnej núdzi, si vyhliadla Dunajskú Stredu ako cieľovú stanicu svojej Krištáľovej rallye, ktorá sa uskutoční 7. septembra 2014.  Krištáľová rallye je jazda historických vozidiel s posádkou osobností Krištáľového krídla, mediálne známych osobností a detí, ktorým nadácia pomáha.Trasa sa začína o 11.30 v Bratislave, povedie cez Gabčíkovo (13.30), Vrakúň (14.50), Orechovú  Potôň (16.00) a skončí sa v Dunajskej Strede (18.30), kde bude veľkolepý benefičný koncert. Umelci vystupujú bez nároku na honorár. Svoju účasť potvrdili Sisa Lelkes Sklovska, HEX, Laci Strike, Krisztina Szeredy, Ivan „Tuli“ Vojtek, Karin Haydu, Funny Fellows, Martin Madej a György Derzsi.  Všetci účastníci budú robiť verejnú zbierku na trase Krištáľovej rallye na uvedených zastávkach. Priame televízne vstupy vysiela TA3 počas celého dňa a rozhlasové vstupy zabezpečuje Funradio. Záznam z celého benefičného podujatia a dunajskostredského koncertu odvysiela televízia TA3 v pondelok večer 15.9.2014. Predpredaj vstupeniek je v sieti Ticketportal.

 

Hlavným cieľom  finančnej pomoci v tomto ročníku sú:

- Občianske združenie Návrat, ktoré sa stará o opustené deti,

- organizácia  Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom v Dunajskej  Strede,

- podpora pre dobrovoľníkov doučujúcich talentované deti zo zlých sociálnych pomerov

- financovanie liečby ľudí postihnutých detskou obrnou,

- pomoc dvom vybraným rodinám z Dunajskej Stredy, ktoré sa ocitli vo veľkej sociálnej núdzi a         pritom vychovávajú nevyliečiteľne choré deti

Prispieť môže každý, zakúpením srdiečka v minimálnej čiastke 1 Eu, ktoré boli vyrobené ľuďmi s mentálnym postihnutím v chránených dielňach alebo zaslaním ľubovoľnej čiastky na účet Nadácie Krištáľové Krídlo 2962795958/0200. Podporiť zbierku môžete aj zaslaním DMS na číslo 877 v tvare DMS KRIDLO (DMS medzera KRIDLO). Cena darcovskej sms je 2 Eu. Zbierka trvá do 31.12.2014.